Apartmány v Olomouci

Potřebujete ubytování v Olomouci ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Olomouci. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Olomouci má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


25 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2  » »»

1. Apartment DeLuxe 

Foto: Apartment DeLuxe
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Apartment DeLuxe s výhledem na město se nachází v Olomouci, 400 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice a 1 km od olomouckého hradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. V kuchyni najdete sporák.


2. Byt v Kačení ulici 

Foto: Byt v Kačení ulici
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
87 %

Byt v Kačení ulici se nachází v Olomoucí, 5 minut chůze od sloupu Nejsvětější Trojice a 300 metrů od místního zámku i radnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.


3. Apartmán 4U Olomouc 

Foto: Apartmán 4U Olomouc
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Apartmán 4U Olomouc se nachází v Olomouci, 3 km od olomouckého aquaparku, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a bezplatným parkováním přímo na místě.

Pokoje

Apartmán v přízemí
osoby32 - 35 EUR za noc

4. Apartment Lilly Olomouc 

Foto: Apartment Lilly Olomouc
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartmán Lilly Olomouc se nachází v Olomouci, 2 km od sloupu Svaté Trojice a 3 km od olomouckého hradu. Nabízí balkon a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách.


5. apartmán Zámečnická 3 

Foto: apartmán Zámečnická 3
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
84 %

apartmán Zámečnická 3 se nachází 2 minuty chůze od sloupu Nejsvětější Trojice v Olomouci a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením.


6. Studio Ztracená 8 

Foto: Studio Ztracená 8
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Studio Ztracená 8 se nachází v Olomouci, 2 minuty chůze od sloupu Největější Trojice, 700 metrů od olomouckého hradu, 100 metrů od zdejší radnice a 200 metrů od Horního náměstí, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.


7. Apartment Sophie Olomouc 

Foto: Apartment Sophie Olomouc
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Apartment Sophie Olomouc enjoys a location in Olomouc, just 1 km from Olomouc Castle and 2.6 km from Holy Trinity Column. This property offers access to free WiFi. With 1 bedroom, this apartment features a balcony, a living room and a flat-screen TV.


8. Apartmán Mariánská 5 

Foto: Apartmán Mariánská 5
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Apartmán Mariánská 5 nabízí ubytování v Olomouci, 400 metrů od olomouckého hradu. Snídani si můžete objednat. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení.

Pokoje

Studio
osoby44 - 58 EUR za noc

9. Apartmány Litovelská 

Foto: Apartmány Litovelská
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
99 %

Tento apartmán se nachází v Olomouci, 800 metrů od Sloupu Nejsvětější Trojice a 1,6 km od Olomouckého hradu. Na místě je neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi.


10. Apartment Ztracená 8 

Foto: Apartment Ztracená 8
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Apartmán Ztracená 8 se nachází v Olomouci, jen 2 minuty pěšky od sloupu Nejsvětější Trojice a 700 metrů od Olomouckého hradu, a nabízí bezplatné Wi-Fi.


11. Apartment Fialka 

Foto: Apartment Fialka
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Apartmán Fialka se nachází v Olomouci, 1,5 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 2,4 km od Olomouckého hradu a 1,5 km od Horního náměstí, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Pokoje

Apartmán s balkónem
osoby39 - 39 EUR za noc

12. Apartments 4U center + free parking 

Foto: Apartments 4U center + free parking
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
97 %

Apartmány 4U center + free parking se nacházejí v Olomouci v Olomouckém kraji, 800 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice a 1,6 km od olomouckého hradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.


13. Apartmán Masarykova třída 61 

Foto: Apartmán Masarykova třída 61
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Apartmán Masarykova třída 61 se nachází v Olomouci, 2 minuty chůze od hlavního vlakového nádraží a 10 minut chůze od autobusového nádraží, a nabízí TV s plochou obrazovkou, posezení, kompletně vybavenou kuchyň i bezplatné Wi-Fi.

Pokoje

Apartmán
osoby36 - 70 EUR za noc

14. Apartment Charkovská 9 StarStarStar

Foto: Apartment Charkovská 9
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Apartment Charkovská 9 se nachází v Olomouci, pouhých 600 metrů od Olomouckého hradu a 15 minut chůze od sloupu Nejsvětější Trojice a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi připojením a balkonem.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí a balkonem
osoby40 - 64 EUR za noc

15. Apartment Olomouc Centre 

Foto: Apartment Olomouc Centre
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Apartmán Olomouc Centre se nachází v Olomouci, 300 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice a 1,1 km od lokality Olomouckého hradu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením.


16. U Hlavního nádraží 

Foto: U Hlavního nádraží
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Tento apartmán s bezplatným Wi-Fi se nachází 1,1 km od olomouckého hradu. Ke Sloupu Nejsvětější Trojice je to 1,8 km. Apartmán má kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí. Vybavení zahrnuje TV s plochou obrazovkou.


17. Studia Letců 2A 

Foto: Studia Letců 2A
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
97 %

Studia Letců 2A nabízí ubytování v Olomouci, 2,3 km od centra města. Sloup Nejsvětější Trojice je 2 km daleko a na nejbližší tramvajovou zastávku, stejně jako k Fakultě tělesné kultury dojdete pěšky za 4 minuty.


18. Apartment Olomouc 

Foto: Apartment Olomouc
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
89 %

Apartment Olomouc je vzdálen 2,2 km od sloupu Nejsvětější trojice a 3 km od Olomouckého hradu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování.

Pokoje

Apartmán
osoby37 - 50 EUR za noc

19. Apartment Bořivojova 

Foto: Apartment Bořivojova
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Apartment Bořivojova se nachází v Olomouci, 600 metrů od olomouckého hradu a 700 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách.

Pokoje

Studiový apartmán s výhledem do zahrady
osoby32 - 36 EUR za noc

20. Apartmán 4U Centrum + free parking 

Foto: Apartmán 4U Centrum + free parking
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Located in Olomouc, just 1.3 km from Holy Trinity Column, Apartmán 4U Centrum + free parking offers accommodation with free WiFi. This apartment is 2 km from Olomouc Castle. The apartment has 2 bedrooms and 1 bathroom with a shower and free toiletries.


25 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: