Apartmány v Olomouci

Potřebujete ubytování v Olomouci ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Olomouci. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Olomouci má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


24 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2  » »»

1. Apartment DeLuxe 

Foto: Apartment DeLuxe
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Apartment DeLuxe s výhledem na město se nachází v Olomouci, 400 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice a 1 km od olomouckého hradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. V kuchyni najdete sporák.


2. RS Apartments 

Foto: RS Apartments
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

RS Apartments nabízí ubytování v Olomouci, 1,9 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Wi-Fi je zde zdarma. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Pokoje

Apartmán s balkónem
osoby45 - 45 EUR za noc

3. Byt v Kačení ulici 

Foto: Byt v Kačení ulici
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
88 %

Byt v Kačení ulici se nachází v Olomoucí, 5 minut chůze od sloupu Nejsvětější Trojice a 300 metrů od místního zámku i radnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.


4. Apartmán 4U Olomouc 

Foto: Apartmán 4U Olomouc
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Apartmán 4U Olomouc se nachází v Olomouci, 3 km od olomouckého aquaparku, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a bezplatným parkováním přímo na místě.

Pokoje

Apartmán v přízemí
osoby32 - 35 EUR za noc

5. apartmán Zámečnická 3 

Foto: apartmán Zámečnická 3
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
84 %

apartmán Zámečnická 3 se nachází 2 minuty chůze od sloupu Nejsvětější Trojice v Olomouci a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením.


6. Studio Ztracená 8 

Foto: Studio Ztracená 8
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Studio Ztracená 8 se nachází v Olomouci, 2 minuty chůze od sloupu Největější Trojice, 700 metrů od olomouckého hradu, 100 metrů od zdejší radnice a 200 metrů od Horního náměstí, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.


7. Apartment Sophie Olomouc 

Foto: Apartment Sophie Olomouc
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Located in Olomouc, 1 km from Olomouc Castle, 2.6 km from Holy Trinity Column and 1 km from Archbishop's Palace, Apartment Sophie Olomouc provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property is 2.8 km from Main Bus Station Olomouc and 1 km fr


8. Apartmán Mariánská 5 

Foto: Apartmán Mariánská 5
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Apartmán Mariánská 5 nabízí ubytování v Olomouci, 400 metrů od olomouckého hradu. Snídani si můžete objednat. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení.

Pokoje

Studio
osoby44 - 58 EUR za noc

9. Apartmány Litovelská 

Foto: Apartmány Litovelská
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
98 %

Tento apartmán se nachází v Olomouci, 800 metrů od Sloupu Nejsvětější Trojice a 1,6 km od Olomouckého hradu. Na místě je neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi.


10. Apartment Ztracená 8 

Foto: Apartment Ztracená 8
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartmán Ztracená 8 se nachází v Olomouci, jen 2 minuty pěšky od sloupu Nejsvětější Trojice a 700 metrů od Olomouckého hradu, a nabízí bezplatné Wi-Fi.


11. Apartment Fialka 

Foto: Apartment Fialka
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Apartmán Fialka se nachází v Olomouci, 1,5 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 2,4 km od Olomouckého hradu a 1,5 km od Horního náměstí, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Pokoje

Apartmán s balkónem
osoby39 - 39 EUR za noc

12. Apartments 4U center + free parking 

Foto: Apartments 4U center + free parking
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
97 %

Apartmány 4U center + free parking se nacházejí v Olomouci v Olomouckém kraji, 800 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice a 1,6 km od olomouckého hradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.


13. Apartmán Masarykova třída 61 

Foto: Apartmán Masarykova třída 61
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Apartmán Masarykova třída 61 se nachází v Olomouci, 2 minuty chůze od hlavního vlakového nádraží a 10 minut chůze od autobusového nádraží, a nabízí TV s plochou obrazovkou, posezení, kompletně vybavenou kuchyň i bezplatné Wi-Fi.

Pokoje

Apartmán
osoby36 - 70 EUR za noc

14. Apartment Olomouc Centre 

Foto: Apartment Olomouc Centre
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Apartmán Olomouc Centre se nachází v Olomouci, 300 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice a 1,1 km od lokality Olomouckého hradu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením.


15. Studia Letců 2A 

Foto: Studia Letců 2A
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
96 %

Studia Letců 2A nabízí ubytování v Olomouci, 2,3 km od centra města. Sloup Nejsvětější Trojice je 2 km daleko a na nejbližší tramvajovou zastávku, stejně jako k Fakultě tělesné kultury dojdete pěšky za 4 minuty.


16. Apartment Olomouc 

Foto: Apartment Olomouc
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
89 %

Apartment Olomouc je vzdálen 2,2 km od sloupu Nejsvětější trojice a 3 km od Olomouckého hradu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování.

Pokoje

Apartmán
osoby37 - 50 EUR za noc

17. Apartment Bořivojova 

Foto: Apartment Bořivojova
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Apartment Bořivojova se nachází v Olomouci, 600 metrů od olomouckého hradu a 700 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách.

Pokoje

Studiový apartmán s výhledem do zahrady
osoby32 - 36 EUR za noc

18. Apartmán 4U Centrum + free parking 

Foto: Apartmán 4U Centrum + free parking
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Situated in Olomouc and only 1.3 km from Holy Trinity Column, Apartmán 4U Centrum + free parking features accommodation with city views, free WiFi and free private parking. It is located 2 km from Olomouc Castle and provides ticket service. This apartment


19. Apartmán Olomouc 2+KK 

Foto: Apartmán Olomouc 2+KK
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Apartmán Olomouc 2+KK se nachází v Olomouci, 1,4 km od Olomouckého hradu, 1,6 km od Arcibiskupského paláce a 1,7 km od sloupu Nejsvětější Trojice. K Arcibiskupskému paláci je to 1,6 km. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.


20. Apartmán City Olomouc StarStarStar

Foto: Apartmán City Olomouc
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Apartmán Olomouc se nachází přímo vedle tramvajové zastávky, 1,5 km od centra Olomouce se sloupem Nejsvětější Trojice, který je zapsaný na seznamu UNESCO, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby53 - 63 EUR za noc

24 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: