Apartmány v Olomouci

Potřebujete ubytování v Olomouci ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Olomouci. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Olomouci má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


24 výsledků nalezeno, zobrazeno 21 - 24 «« « 1 2 

21. Apartman Relax Olomouc StarStarStar

Foto: Apartman Relax Olomouc
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Apartmán Relax Olomouc s možností vlastního stravování se nachází v Olomouci, 700 metrů od Olomouckého hradu a 1,4 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Na místě je k dispozici Wi-Fi zdarma.

Pokoje

Apartmán s balkónem
osoby50 - 65 EUR za noc

22. Apartment Downtown Olomouc StarStarStar

Foto: Apartment Downtown Olomouc
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartmán Downtown Olomouc se nachází v Olomouci, 600 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice a 1 km od Olomouckého hradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách.


23. Villa Grande - Apartmány 

Foto: Villa Grande - Apartmány
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
97 %

Vila Grande - Apartmány se nachází v Olomouci, 3,6 km od Olomouckého hradu, a má sezónní venkovní bazén a sluneční terasu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování zahrnuje terasu, posezení a jídelní kout.


24. Apartment Al Centro 

Foto: Apartment Al Centro
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Apartment Al Centro zaujímá výhodnou polohu na klidném místě v centru Olomouce, jen 300 metrů od hlavního náměstí. Přímo za budovou se nachází svěží park. Al Centro je kompletně vybavený apartmán s ložnicí a obývacím pokojem.

Pokoje

Apartmán
osoby50 - 50 EUR za noc

24 výsledků nalezeno, zobrazeno 21 - 24 «« « 1 2 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: